Најново
Силиконски навлаки за обувки
  • Силиконски навлаки за обувки
  • Силиконски навлаки за обувки
  • Силиконски навлаки за обувки

Силиконски навлаки за обувки

250 ден.
Шифра на производ: 4477
Достапност: На залиха
Количина:

Нелизгачки силиконски навлаки кои одговараат на повеќе видови обувки. Одлични за планинарење, џогирање, лов...

Прилагодливи по број на обувки од: 38-43

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: silikonski, navlaki, obuvki, chevli
Силиконски навлаки за обувки Нелизгачки силиконски навлаки кои одговараат на повеќе видови обувки. Одлични за планинарење, џогирање, лов... Прилагодливи по број на обувки од: 38-43 .. Category: Product #: 4477 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS