Најново
Силиконска цедалка на склопување
  • Силиконска цедалка на склопување
  • Силиконска цедалка на склопување
  • Силиконска цедалка на склопување
  • Силиконска цедалка на склопување

Силиконска цедалка на склопување

200 ден.
Шифра на производ: 5209
Достапност: На залиха
Количина:

Практична силиконска цедалка на склопување изработена од висококвалитетен материјал, нетоксичен, без мирис и сосема безбеден. Дното овозможува брзо капење на водата. Силиконската цедалка е отпорна на високи температури - рачките се нелизгачки, меки и отпорни на високи температури.Практична цедалка овозможува заштеда на простор во Вашата кујна. Цедалката е идеална за миење на овошје и зеленчук, како и за тестенини. 

Дијаметар: Ø20см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: silikonska, cedalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS