Најново
Шолја за кафе
  • Шолја за кафе
  • Шолја за кафе
  • Шолја за кафе

Шолја за кафе

190 ден.
Шифра на производ: 3018
Достапност: На залиха
Количина:

Керамичка шолја за кафе со дрвен капак и метална лажичка. Шолјата е во бела боја со принт по избор, со капацитет од 250мл.

Шолјата е спакувана во картонска кутија.

Димензија на производот: 8х13см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Шолја за кафе Керамичка шолја за кафе со дрвен капак и метална лажичка. Шолјата е во бела боја со принт по избор, со капацитет од 250мл. Шолјата е спакувана во картонска кутија. Димензија на производот: 8х13см .. Category: Product #: 3018 Regular price: 190 ден. 190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS