Најново
Шолја со механизам за мешање
  • Шолја со механизам за мешање
  • Шолја со механизам за мешање
  • Шолја со механизам за мешање
  • Шолја со механизам за мешање

Шолја со механизам за мешање

290 ден.
Шифра на производ: 8220
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Шолја со самостојна мешалка е одлична за кафе, чај, топло чоколадо....Едноставно ставете ги состојките од вашиот пијалок во шолјата потоа притиснете го копчето на рачката и изматете го пијалокот во совршена мешавина. Со шолјата е вклучен и силиконски капак за полесно транспортирање на пијалокот и за одржување на температурата.

Производот работи на бетерии, потребни се:2х1,5V AA  батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sholja, kafe, mehanizam, meshanje
Шолја со механизам за мешање Шолја со самостојна мешалка е одлична за кафе, чај, топло чоколадо....Едноставно ставете ги состојките од вашиот пијалок во шолјата потоа притиснете го копчето на рачката и изматете го пијалокот во совршена мешавина. Со шолјата е вклучен и силиконски капак за полесно транспортирање на пијалокот и за одржување на температурата. Производот работи на бетерии, потребни се:2х1,5V AA  батерии, батери.. Category: Product #: 8220 Regular price: 290 ден. 290 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS