Најново
Шолја со дрвена тацна
  • Шолја со дрвена тацна
  • Шолја со дрвена тацна
  • Шолја со дрвена тацна

Шолја со дрвена тацна

280 ден.
Шифра на производ: 7831
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна шолја со дрвена тацна и лажичка, совршена за кафе, чај, топло чоколадо...

Дијаметар на шолја: Ø8см.

Димензија на тацна: 9,5х9,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sholja, fildzan, kafe, caj
Шолја со дрвена тацна Прекрасна шолја со дрвена тацна и лажичка, совршена за кафе, чај, топло чоколадо... Дијаметар на шолја: Ø8см. Димензија на тацна: 9,5х9,5см. .. Category: Product #: 7831 Regular price: 280 ден. 280
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS