Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело

Шиатсу масажер за цело тело

950 ден.
Шифра на производ: 6290
Достапност: На залиха
Количина:

Шиатсу масажер за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е по најсовремена технологија, ефикасно ослободува болка, го намалува секојдневниот замор, ја подобрува циркулацијата, квалитетот на сонот и целото тело функционира подобро. Нуди масажа со 4 ротациони масажни топки кои овозможуваат менување на насоката на движење на длабинска и релаксирачка масажа и во комбинација со топлинска терапија ја прави масажата уште поефикасна, се со цел да ослободи од непријатната болка и да ги опушти мускулите.

Масажерот може да се употребува во пределот на вратот, рамената, половината, и во горниот предел на нозете.

Со масажерот се вклучени адаптер за во струја и адаптер за во автомобил како и упатство за употреба.

 

 

 

 

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: shiatsu, masazher

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS