Најново
Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел

Шаторчиња со тунел

2.590 ден.
Шифра на производ: 21802
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна авантура во омиленото тајно катче на сите деца. Прекрасни шаторчиња кои помеѓу себе се поврзани со тунел. Обезбедете им на Вашите најмили забава и авантура со часови, надвор или дома.

Димензија на шаторче: 116х116х85см

Димензија на индијанско шаторче: 100х100х142см

Димензија на тунел: Ø47х180см                                                                                                                     

Вкупна димензија на сетот: 390х116х142см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: shatorce, kukicka, shator
Шаторчиња со тунел Супер забавна авантура во омиленото тајно катче на сите деца. Прекрасни шаторчиња кои помеѓу себе се поврзани со тунел. Обезбедете им на Вашите најмили забава и авантура со часови, надвор или дома. Димензија на шаторче: 116х116х85см Димензија на индијанско шаторче: 100х100х142см Димензија на тунел: Ø47х180см                                                                                  .. Category: Product #: 21802 Regular price: 2.590 ден. 2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS