Најново
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
 • Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
 • Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
 • Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција

Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција

2.350 ден.2.600 ден.
Шифра на производ: 17887
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

 • тостер со 3 менливи плочи
 • боја: бела
 • моќност 700W
 • плочи за: сендвичи, колачи, плоча за грил
 • тостер со менливи плочи
 • две контролни светла
 • безбедносен систем
 • рачка заштитена од топлина
 • автоматска регулација на температура
 • работи на напон од: 230V, 50Hz
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: toster, сенкор
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција Карактеристики на производот: тостер со 3 менливи плочи боја: бела моќност 700W плочи за: сендвичи, колачи, плоча за грил тостер со менливи плочи две контролни светла безбедносен систем рачка заштитена од топлина автоматска регулација на температура работи на напон од: 230V, 50Hz 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА   .. Category: Product #: 17887 Regular price: 2.350 ден. 2.600
2.350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS