Најново
-20%
Дрвена куќичка Дрвена куќичка
1.190 ден.1.490 ден.
1.190 ден.1.490 ден.
-15%
UV лампа за сушење нокти UV лампа за сушење нокти
550 ден.650 ден.
550 ден.650 ден.
-22%
Шолја со механизам за мешање Шолја со механизам за мешање
250 ден.320 ден.
250 ден.320 ден.
Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка
  • Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка
  • Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка

Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка

1.290 ден.1.620 ден.
Шифра на производ: 8847
Достапност: На залиха
Количина:

Малечките мамички ќе бидат воодушевени од  овој прекрасен сет од количка, релаксатор и лулашка.

Димензија на  лулашка: 29х24х47см.

Димензија на количка: 23х37х54см.

Димензија на релаксатор: 26х40х33см.

Напомена: Сетот не содржи кукла

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Сет за кукла - Количка релаксатор и лулашка Малечките мамички ќе бидат воодушевени од  овој прекрасен сет од количка, релаксатор и лулашка. Димензија на  лулашка: 29х24х47см. Димензија на количка: 23х37х54см. Димензија на релаксатор: 26х40х33см. Напомена: Сетот не содржи кукла .. Category: Product #: 8847 Regular price: 1.290 ден. 1.620
1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS