Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Сет за фудбал

Сет за фудбал

450 ден.
Шифра на производ: 6613
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за малите фудбалери.

Детски сет за фудбал:

  • гол
  • мрежа за гол
  • мини топка за фудбал
  • пумпа

Димензии: 120х63х63см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сет за фудбал Супер забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал: гол мрежа за гол мини топка за фудбал пумпа Димензии: 120х63х63см. .. Category: Product #: 6613 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS