Најново
Сет со алати
  • Сет со алати
  • Сет со алати
  • Сет со алати

Сет со алати

1.490 ден.
Шифра на производ: 6614
Достапност: На залиха
Количина:

Доколку Вашето дете се обидело да ја поправи вашата трпезариска маса или да го поправи мебелот тогаш со овој сет алати во кутија има се што му е потребно за успешно поправање.
Сетот вклучува: шлем, штрафцигер, француски клуч, клешти, штрафови и други додатоци.

Polesie е Белоруски бренд со одличен квалитет.

Димензија: 32х36х51см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: alatnik, alati
Сет со алати Доколку Вашето дете се обидело да ја поправи вашата трпезариска маса или да го поправи мебелот тогаш со овој сет алати во кутија има се што му е потребно за успешно поправање. Сетот вклучува: шлем, штрафцигер, француски клуч, клешти, штрафови и други додатоци. Polesie е Белоруски бренд со одличен квалитет. Димензија: 32х36х51см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 6614 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS