Најново
Сет пушка

Сет пушка

390 ден.500 ден.
Шифра на производ: 1333
Достапност: На залиха
Количина:

Сет пушка со меки сунѓерести куршуми. Пакувањето содржи пушка, 3 мети, 5 куршуми од сунѓер и шаржер

Димензија на пакувањето: 50х25см

Производот се препорачува за деца над 6 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сет пушка Сет пушка со меки сунѓерести куршуми. Пакувањето содржи пушка, 3 мети, 5 куршуми од сунѓер и шаржер Димензија на пакувањето: 50х25см Производот се препорачува за деца над 6 години .. Category: Product #: 1333 Regular price: 390 ден. 500
390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS