Најново
Сет од 6 златни лампиони 8см

Сет од 6 златни лампиони 8см

180 ден.
Шифра на производ: 7720
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 6 златни мат и сјајни лампиони. Уживајте со Вашето семејство украсувајќи ја вашата Новогодишна Елка. Вклучени се 3 мат и 3 сјајни лампиони.

Дијаметар 8 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: lampion, lampioni, elka
Сет од 6 златни лампиони 8см Сет од 6 златни мат и сјајни лампиони. Уживајте со Вашето семејство украсувајќи ја вашата Новогодишна Елка. Вклучени се 3 мат и 3 сјајни лампиони. Дијаметар 8 см. .. Category: Product #: 7720 Regular price: 180 ден. 180
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS