Најново
Сет од 5 фитнес траки
  • Сет од 5 фитнес траки
  • Сет од 5 фитнес траки
  • Сет од 5 фитнес траки

Сет од 5 фитнес траки

340 ден.490 ден.
Шифра на производ: 10153
Достапност: На залиха
Количина:

Фитнес траки за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тренинг. Траките се со различна отпорност изработени од латекс.

Сетот содржи 5 вида на траки со различна јачина.

Димензија: 31х5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Сет од 5 фитнес траки Фитнес траки за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тренинг. Траките се со различна отпорност изработени од латекс. Сетот содржи 5 вида на траки со различна јачина. Димензија: 31х5см. .. Category: Product #: 10153 Regular price: 340 ден. 490
340
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS