Најново
Сет масичка со пластелин - Градежни возила
  • Сет масичка со пластелин - Градежни возила
  • Сет масичка со пластелин - Градежни возила
  • Сет масичка со пластелин - Градежни возила
  • Сет масичка со пластелин - Градежни возила

Сет масичка со пластелин - Градежни возила

1.650 ден.
Шифра на производ: 2117
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови за малечките креативци! Натоварете го камионот со асфалт потоа изградете, израмнете и направете го патот. Креативен сет со градежни возила кој ќе ги воодушеви вашите малечки креативци. 

Сетот содржи:

  • 35 делови
  • 6 туби со плателин(виолетова,портокалова, зелена, сина,жолта и црвена боја)
  • масичка, камион, ваљак, метро, пила, чекан, калапи за изработка на сообраќајни знаци...

Димензија на производот: 50х50х40см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: masichka, plastelin, gradezhen, set
Сет масичка со пластелин - Градежни возила Забава со часови за малечките креативци! Натоварете го камионот со асфалт потоа изградете, израмнете и направете го патот. Креативен сет со градежни возила кој ќе ги воодушеви вашите малечки креативци.  Сетот содржи: 35 делови 6 туби со плателин(виолетова,портокалова, зелена, сина,жолта и црвена боја) масичка, камион, ваљак, метро, пила, чекан, калапи за изработка на сообраќајни знаци.. Category: Product #: 2117 Regular price: 1.650 ден. 1.650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS