Најново
Sencor Радио будилник SRC 135
 • Sencor Радио будилник SRC 135

Sencor Радио будилник SRC 135

1.100 ден.1.400 ден.
Шифра на производ: 17859
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

 • боја: бела / зелена
 • LED дисплеј 1,5см
 • PLL FM радио
 • два аларми
 • FM жична антена
 • аларм со 9 минутни одложувања
 • тајмер за спиење
 • димензија: 126х120х50см
 • тежина: 310g
 • резервна батерија за часовникот 1x3V Тип CR2032(батеријата не е вклучена)
 • напојување AC 203V 50Hz
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: radio, budilnik, сенкор

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS