Најново
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција

Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција

1.870 ден.2.250 ден.
Шифра на производ: 17881
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристика на производот:

 • боја: зелена
 • моќност 2200W
 • работи на напон од 230V, 50Hz
 • специјална керамичка подлога без гребење
 • контрола на температура на повеќе нивоа
 • регулација на пареа
 • можност за суво пеглање
 • пуштање на млаз на пареа и вертикална пареа
 • опција за самочистење
 • систем против протекување
 • филтер против каменец и протекување на водата
 • лесен за полнење, транспарентен канистер за вода 380ml
 • силиконска рачка
 • индикаторно светло
 • ротирачки кабел 360º
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: сенкор, pegla, parea
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција Карактеристика на производот: боја: зелена моќност 2200W работи на напон од 230V, 50Hz специјална керамичка подлога без гребење контрола на температура на повеќе нивоа регулација на пареа можност за суво пеглање пуштање на млаз на пареа и вертикална пареа опција за самочистење систем против протекување филтер против каменец и протекување на водата лесен за полнење, тран.. Category: Product #: 17881 Regular price: 1.870 ден. 2.250
1.870
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS