Најново
Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
 • Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција

Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција

1.100 ден.1.400 ден.
Шифра на производ: 17875
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

 • боја по избор: сина / жолта
 • моќност 1600W
 • површина за пеглање од нерѓосувачки челик
 • 3 начина на пареа
 • променлива контрола на температура
 • опрема со функција на пареа
 • опција за самочистење
 • лесен за полнење, транспарентен канистер за вода 200ml
 • индикаторско светло
 • работи на напон од: 230W, 50Hz
 • димензија(дхшхв) 260х125х99мм
 • тежина: 0.65kg
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: сенкор, pegla, parea
Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција Карактеристики на производот: боја по избор: сина / жолта моќност 1600W површина за пеглање од нерѓосувачки челик 3 начина на пареа променлива контрола на температура опрема со функција на пареа опција за самочистење лесен за полнење, транспарентен канистер за вода 200ml индикаторско светло работи на напон од: 230W, 50Hz димензија(дхшхв) 260х125х99мм тежина: 0.65kg 2 .. Category: Product #: 17875 Regular price: 1.100 ден. 1.400
1.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS