Најново
-19%
Magic tracks стаза 212 делови Magic tracks стаза 212 делови
690 ден.850 ден.
690 ден.850 ден.
-21%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-15%
Сет од 5 маски KN95 со валва Сет од 5 маски KN95 со валва
425 ден.500 ден.
425 ден.500 ден.
-19%
Сет од 5 маски KN95 Сет од 5 маски KN95
325 ден.400 ден.
325 ден.400 ден.
Седиште за автомобил - Cangaroo Marshal
 • Седиште за автомобил - Cangaroo Marshal
 • Седиште за автомобил - Cangaroo Marshal
 • Седиште за автомобил - Cangaroo Marshal
 • Седиште за автомобил - Cangaroo Marshal

Седиште за автомобил - Cangaroo Marshal

5.890 ден.
Шифра на производ: 1522
Достапност: На залиха
Количина:

Детско седиште за автомобил Cangaroo Marshal за група 0/1/2/3 (0-36 кг)

 •  достапни бои: црно со сиво, сива
 • 5 безбедносни точки
 • прилагодлив наслон за глава
 • екстра мека перница и перничиња на појасите за рамењата
 • двоен систем за заштита од страна и удобно перниче кое се отстранува

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS