Најново
Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг
 • Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг

Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг

6.990 ден.7.980 ден.
Шифра на производ: 503
Достапност: На залиха
Количина:

Стилско, функционално и исклучително практично! Автомобилското седиште SERENGETI е одличен избор доколку сакате на Вашето дете да му овозможите удобност и безбедност на патот.

 • моделот е специјално дизајниран за мали бебиња од моментот на нивното раѓање се додека не достигнат тежина од 36кг - групи 0/1/2/3 (0- 36кг) 
 • прилагодливиот безбедносен појас со 3 точки на отпор ќе ја осигура безбедноста и сигурноста на детето на патот
 • моделот има и меко перниче и влошки за рамениците 
 • 4 позиции на наклон на потпирачот за грб, удобно, прилагодување со една рака, со наклон до 165 степен 
 • отстранлив потпирач за глава и систем ISOFIX за поголема безбедност
 • друга предност е можноста за ротирање за 360 степени за употреба во двете насоки на движење и поголема удобност
 • многу е лесно да се монтира на задното седиште, спротивно на насоката на движење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sedishte, avtomobil
Седиште Serengeti Cangaroo 0-36кг Стилско, функционално и исклучително практично! Автомобилското седиште SERENGETI е одличен избор доколку сакате на Вашето дете да му овозможите удобност и безбедност на патот. моделот е специјално дизајниран за мали бебиња од моментот на нивното раѓање се додека не достигнат тежина од 36кг - групи 0/1/2/3 (0- 36кг)  прилагодливиот безбедносен појас со 3 точки на отпор ќе ја осигура безбедн.. Category: Product #: 503 Regular price: 6.990 ден. 7.980
6.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS