Најново
Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg
  • Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg

Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg

6.490 ден.7.640 ден.
Шифра на производ: 31524
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg

  • детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг)
  • 5 безбедносни точки
  • прилагодлив наслон за глава
  • двоен систем за заштита од страна и удобно перниче која се отстранува

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг) 5 безбедносни точки прилагодлив наслон за глава двоен систем за заштита од страна и удобно перниче која се отстранува .. Category: Product #: 31524 Regular price: 6.490 ден. 7.640
6.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS