Најново
Седиште Chicco Quasar Plus 15-36кг

Седиште Chicco Quasar Plus 15-36кг

1.290 ден.
Шифра на производ: 9911
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште Chicco Quasar Plus

Поборник за тотално безбедно патување! Quasar Plus е анатомска подршка која Ви овозможува да ја обезбедите сигурноста на детето, заедно со заштитните каиши од возилото. Постои и упатство како треба правилно да се постават каишите од автомобилот преку рамото на детето. На пример, да не биде високо, па да поминува преку вратот на детето, или пак премногу ниско, под рамото, така што се зголемува опасноста при евентуален несакан удар. Одобрено со ECE R44/04 Регулатива, за Група 2 и 3 (од 15 до 36кг тежина).

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sedishte, avtomobil, чико
Седиште Chicco Quasar Plus 15-36кг Седиште Chicco Quasar Plus Поборник за тотално безбедно патување! Quasar Plus е анатомска подршка која Ви овозможува да ја обезбедите сигурноста на детето, заедно со заштитните каиши од возилото. Постои и упатство како треба правилно да се постават каишите од автомобилот преку рамото на детето. На пример, да не биде високо, па да поминува преку вратот на детето, или пак премногу ниско, под рамо.. Category: Product #: 9911 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS