Најново
Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
 • Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
 • Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
 • Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
 • Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
 • Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
 • Седиште Chicco Gro-up 9-36kg

Седиште Chicco Gro-up 9-36kg

5.590 ден.7.990 ден.
Шифра на производ: 9912
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште Chicco Gro-up 9-36kg

 • перничето за глава може да се подеси во висина следејќи го растот на детето
 • позиција на навалување за поголема удобност
 • го следи растот на детето од 9/12 месеци до 12 години. Во група 1, детето се врзува со каишите од седиштето во 5 точки на врзување, во група 2/3 се користи каишот од автомобилот
 • меко перниче со материјал кој дише за удобност на детето
 • конструкција која што овозможува заштита и материјал меко полнење за поголема удобност на детето
 • навлаката која што лесно се отстранува и се пере на 30 степени
 • портокалови копчиња кои што се лесно достапни за подесување на седиштето

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sedishte, avtomobil, чико
Седиште Chicco Gro-up 9-36kg Седиште Chicco Gro-up 9-36kg перничето за глава може да се подеси во висина следејќи го растот на детето позиција на навалување за поголема удобност го следи растот на детето од 9/12 месеци до 12 години. Во група 1, детето се врзува со каишите од седиштето во 5 точки на врзување, во група 2/3 се користи каишот од автомобилот меко перниче со материјал кој дише за удобност на детето ко.. Category: Product #: 9912 Regular price: 5.590 ден. 7.990
5.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS