Најново
Седиште Ares Moni од 9-36кг
  • Седиште Ares Moni од 9-36кг

Седиште Ares Moni од 9-36кг

3.990 ден.
Шифра на производ: 89220
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште Ares Moni од 9-36кг

  • се монтира во правец на движење на автомобилот
  • опремен со дополнителен потпирач и мека перница која лесно може да се отстрани
  • ремен со 5 точки, прилагодлив на три позиции
  • наслонот за глава може да се прилагоди на три нивоа
  • кога се користи во трета категорија, потпирачот за грб може да се отстрани и се користи само седиштето

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sedishte, avtomobil
Седиште Ares Moni од 9-36кг Седиште Ares Moni од 9-36кг се монтира во правец на движење на автомобилот опремен со дополнителен потпирач и мека перница која лесно може да се отстрани ремен со 5 точки, прилагодлив на три позиции наслонот за глава може да се прилагоди на три нивоа кога се користи во трета категорија, потпирачот за грб може да се отстрани и се користи само седиштето .. Category: Product #: 89220 Regular price: 3.990 ден. 3.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS