Најново
Седиште Ares Green Moni

Седиште Ares Green Moni

3.190 ден.3.990 ден.
Шифра на производ: 6605
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште за автомобил - Ares Green Moni за деца од 9-36кг

- се монтира во насока на движењето на колата
- содржи дополнителна мека подлога која лесно се вади
- 5 точки на поврзување со каиш, поставување во три позиции
- делот кај главата може да се регулира во 3 степени
- кога се користи за 3-та група, наслонот може да се одстрани и да се користи само делот за седење.
 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sedishte, avtomobil
Седиште Ares Green Moni Седиште за автомобил - Ares Green Moni за деца од 9-36кг - се монтира во насока на движењето на колата - содржи дополнителна мека подлога која лесно се вади - 5 точки на поврзување со каиш, поставување во три позиции - делот кај главата може да се регулира во 3 степени - кога се користи за 3-та група, наслонот може да се одстрани и да се користи само делот за седење.     .. Category: Product #: 6605 Regular price: 3.190 ден. 3.990
3.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS