Најново
Велигденско перниче
  • Велигденско перниче
  • Велигденско перниче

Велигденско перниче

350 ден.
Шифра на производ: 8214
Достапност: На залиха
Количина:

Украсете го вашиот дом со ова прекрасно Велигденско перниче. 

Димензија на перниче: 41х41см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: perniche, veligdensko, zajche
Велигденско перниче Украсете го вашиот дом со ова прекрасно Велигденско перниче.  Димензија на перниче: 41х41см.   .. Category: Product #: 8214 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS