Најново
Велигденски украс - Зајче

Велигденски украс - Зајче

850 ден.
Шифра на производ: 3929
Достапност: На залиха
Количина:

Украсете го Вашиот дом за Велигденските Празници со ова прекрасно Зајче. 

Висина на производот: 40см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Велигденски украс - Зајче Украсете го Вашиот дом за Велигденските Празници со ова прекрасно Зајче.  Висина на производот: 40см. .. Category: Product #: 3929 Regular price: 850 ден. 850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS