Најново
Тркало за вежбање

Тркало за вежбање

490 ден.
Шифра на производ: 2096
Достапност: На залиха
Количина:

Одлична справа за топ форма на Вашето тело. Зајакнете ги стомачните и грбните мусклули со помош на тркалото. Во сетот е вклучена мека подлога.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: trkalo, vezhbanje
Тркало за вежбање Одлична справа за топ форма на Вашето тело. Зајакнете ги стомачните и грбните мусклули со помош на тркалото. Во сетот е вклучена мека подлога.     .. Category: Product #: 2096 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS