Најново
Степер за фитнес
  • Степер за фитнес
  • Степер за фитнес

Степер за фитнес

1.890 ден.
Шифра на производ: 1112
Достапност: На залиха
Количина:

Со овој степер можете перфектно да ги оформите вашите нозе и задникот. Висината може да се прилагодува на 10см или на 20см. Нелизгачка подлога.

Димензија на производот: 66х10х26см.

Максимално оптеретување до 100кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: steper, vezhbanje
Степер за фитнес Со овој степер можете перфектно да ги оформите вашите нозе и задникот. Висината може да се прилагодува на 10см или на 20см. Нелизгачка подлога. Димензија на производот: 66х10х26см. Максимално оптеретување до 100кг. .. Category: Product #: 1112 Regular price: 1.890 ден. 1.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS