Најново
Ab straps ремени за вежбање
  • Ab straps ремени за вежбање
  • Ab straps ремени за вежбање

Ab straps ремени за вежбање

650 ден.
Шифра на производ: 14225
Достапност: На залиха
Количина:

Со помош на ремените за вежбање кои се прикачуваат на вратило ќе може да направите многу повеќе повторувања и да ги зајакнете максимално вашите стомачни мускули. Рацете нема веќе да ви бидат оптеретени и ќе може комлетно да се фокусирате на вежбата за стомачни.

Максимална дозволена тежина 90 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ab straps ремени за вежбање Со помош на ремените за вежбање кои се прикачуваат на вратило ќе може да направите многу повеќе повторувања и да ги зајакнете максимално вашите стомачни мускули. Рацете нема веќе да ви бидат оптеретени и ќе може комлетно да се фокусирате на вежбата за стомачни. Максимална дозволена тежина 90 кг .. Category: Product #: 14225 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS