Најново
Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело
  • Шиатсу масажер за цело тело

Шиатсу масажер за цело тело

980 ден.1.390 ден.
Шифра на производ: 20642
Достапност: На залиха
Количина:

Шиатсу масажер за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е по најсовремена технологија, ефикасно ослободува болка, го намалува секојдневниот замор, ја подобрува циркулацијата, квалитетот на сонот и целото тело функционира подобро. Нуди масажа со 4 ротациони масажни топки кои овозможуваат менување на насоката на движење на длабинска и релаксирачка масажа и во комбинација со топлинска терапија ја прави масажата уште поефикасна, се со цел да ослободи од непријатната болка и да ги опушти мускулите.
Масажерот може да се употребува во пределот на вратот, рамената, половината, и во горниот предел на нозете.
Со масажерот се вклучени адаптер за во струја и адаптер за во автомобил како и упатство за употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masazher, shiatsu
Шиатсу масажер за цело тело Шиатсу масажер за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е по најсовремена технологија, ефикасно ослободува болка, го намалува секојдневниот замор, ја подобрува циркулацијата, квалитетот на сонот и целото тело функционира подобро. Нуди масажа со 4 ротациони масажни топки кои овозможуваат менување на насоката на движење на длабинска и релаксирачка масажа и во.. Category: Product #: 20642 Regular price: 980 ден. 1.390
980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS