Најново
Дигитална телесна вага
  • Дигитална телесна вага
  • Дигитална телесна вага

Дигитална телесна вага

590 ден.800 ден.
Шифра на производ: 5290
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

  • LCD екран
  • максимална тежина 180кг
  • функција автоматско исклучување
  • 2х1,5 V AAA батерии

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: digitalna, telesna, vaga
Дигитална телесна вага Карактеристики на производот: LCD екран максимална тежина 180кг функција автоматско исклучување 2х1,5 V AAA батерии .. Category: Product #: 5290 Regular price: 590 ден. 800
590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS