Најново
Vivax - Фритеза
  • Vivax - Фритеза
  • Vivax - Фритеза

Vivax - Фритеза

2.850 ден.
Шифра на производ: 25999
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Фритеза DF-2003SS

Карактеристики на производот:

  • моќност 2000W
  • капацитет 3L
  • 30 минутен тајмер
  • опција: вадење на капакот
  • филтрирање
  • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: вивакс, friteza
Vivax - Фритеза Vivax - Фритеза DF-2003SS Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 3L 30 минутен тајмер опција: вадење на капакот филтрирање 1 година гаранција .. Category: Product #: 25999 Regular price: 2.850 ден. 2.850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS