Најново
Кулер за Лаптоп
  • Кулер за Лаптоп
  • Кулер за Лаптоп
  • Кулер за Лаптоп

Кулер за Лаптоп

690 ден.860 ден.
Шифра на производ: 1989
Достапност: На залиха
Количина:

Кулер за лаптоп со еден вентилатор и лед светло.
Кулерот се подесува на повеќе нивоа, има два усб приклучоци.

Димензија на површина за лаптоп: 37х26,5см.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kuler, laptop, masichka
Кулер за Лаптоп Кулер за лаптоп со еден вентилатор и лед светло. Кулерот се подесува на повеќе нивоа, има два усб приклучоци. Димензија на површина за лаптоп: 37х26,5см.     .. Category: Product #: 1989 Regular price: 690 ден. 860
690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS