Најново
Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко

Супер сецко

490 ден.650 ден.
Шифра на производ: 2592
Достапност: На залиха
Количина:

Кујнска алатка која ќе ви заштеди време и простор во кујната а е исклучително лесна за користење, ножевите на сите додатоци се од нерѓосувачки челик. Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање. 

 • практичен сад со капак за складирање на ножевите за сецкање
 • во сетот се вклучени 6 различни додатоци за 11 начини на сецкање на храната
 • сите додатоци лесно се вадат и ставаат
 • вашите прсти никогаш не ги допираат сечилата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: secko, nozevi
Супер сецко Кујнска алатка која ќе ви заштеди време и простор во кујната а е исклучително лесна за користење, ножевите на сите додатоци се од нерѓосувачки челик. Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање.  практичен сад со капак за складирање на ножевите за сецкање во сетот се вклучени 6 различни додатоци за 11 начини на сецкање на храната сите додатоци лесно се вадат и.. Category: Product #: 2592 Regular price: 490 ден. 650
490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS