Најново
Ролер за сечење на кроасани
  • Ролер за сечење на кроасани
  • Ролер за сечење на кроасани
  • Ролер за сечење на кроасани

Ролер за сечење на кроасани

250 ден.
Шифра на производ: 2586
Достапност: На залиха
Количина:

Направете совршени кроасани, сите со иста големина како професионални пекари со помош на ролерот за сечење. Изненадете ги Вашите најмили со вкусни солени или благи кроасани или кифлички. Совршен додаток за кујна за секоја домаќинка.

Должина на производот: 41см

Димензија на триаголник: 18х10см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: roler, kroasani
Ролер за сечење на кроасани Направете совршени кроасани, сите со иста големина како професионални пекари со помош на ролерот за сечење. Изненадете ги Вашите најмили со вкусни солени или благи кроасани или кифлички. Совршен додаток за кујна за секоја домаќинка. Должина на производот: 41см Димензија на триаголник: 18х10см.   .. Category: Product #: 2586 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS