Најново
Mouse - Сет од 3 калапи за торти и колачи
  • Mouse - Сет од 3 калапи за торти и колачи
  • Mouse - Сет од 3 калапи за торти и колачи
  • Mouse - Сет од 3 калапи за торти и колачи

Mouse - Сет од 3 калапи за торти и колачи

280 ден.
Шифра на производ: 2590
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Обликувајте ја тортата или направете совршени колачи со омилените цртани ликови Mickey и Minnie Mouse и декорирајте по желба.

Димензии:

  • Ø20х4,5см
  • Ø15х4,5см
  • Ø10х4,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Mouse - Сет од 3 калапи за торти и колачи Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Обликувајте ја тортата или направете совршени колачи со омилените цртани ликови Mickey и Minnie Mouse и декорирајте по желба. Димензии: Ø20х4,5см Ø15х4,5см Ø10х4,5см .. Category: Product #: 2590 Regular price: 280 ден. 280
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS