Најново
Држач за кеси
 • Држач за кеси
 • Држач за кеси
 • Држач за кеси
 • Држач за кеси
 • Држач за кеси

Држач за кеси

200 ден.
Шифра на производ: 23871
Достапност: На залиха
Количина:

Практичен пренослив држач за кеси со поклопец, лесен за прикачување на фиоките или ормарите во Вашата кујна.

 • држач со закачалка за прикачување
 • внатрешен дел за прицврстување и фиксирање на кесата
 • поклопец
 • капацитет максимум до 5кг

Димензија на држачот: 23,5х11,5х5,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drzhach, kesi
Држач за кеси Практичен пренослив држач за кеси со поклопец, лесен за прикачување на фиоките или ормарите во Вашата кујна. држач со закачалка за прикачување внатрешен дел за прицврстување и фиксирање на кесата поклопец капацитет максимум до 5кг Димензија на држачот: 23,5х11,5х5,5см. .. Category: Product #: 23871 Regular price: 200 ден. 200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS