Најново
Ротирачки рачки за склекови
  • Ротирачки рачки за склекови
  • Ротирачки рачки за склекови
  • Ротирачки рачки за склекови
  • Ротирачки рачки за склекови
  • Ротирачки рачки за склекови

Ротирачки рачки за склекови

390 ден.
Шифра на производ: 5217
Достапност: На залиха
Количина:

Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате Вашите мускули во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомакот! Со секојдневна употреба од барем 20 минути дневно ќе забележите разлика уште во првите 10 дена. Ротирачките рачки за склекови се лесни и преносливи, совршени за дома, работа, одмор, може да ги користите секаде. 

Зошто ротирачките се подобри од обичните склекови?

  • рачките се специјално дизајнирани за да нема притисок врз вашите згобови
  • имаат ротирачка опција што нуди различен фокус на мускулните влакна
  • со ротирачките рачки склекот е подлабок односно 60% поефикасно влијае врз мускулите.

 


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rotiracki, racki, sklekovi, vezbanje
Ротирачки рачки за склекови Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате Вашите мускули во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомакот! Со секојдневна употреба од барем 20 минути дневно ќе забележите разлика уште во првите 10 дена. Ротирачките рачки за склекови се лесни и преносливи, совршени за дома, работа, одмор, може да ги користите секаде.  Зошто ротирачките се подобри од обич.. Category: Product #: 5217 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS