Најново
Ролерки
  • Ролерки
  • Ролерки

Ролерки

2.550 ден.
Шифра на производ: 1186
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ролерки:

Супер квалитетни ролерки кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногата со лепенка и пластичен стегач за целосно безбедно возење. Ролерките имаат силиконски тркалца кои се прицврстени на алуминиумски држач. Предното тркало свети при вртење.
Уживајте во удобноста на ролерките ова лето!

Ролерките се приспособуваат по големина: 

  • 30-33
  • 34-37
  • 38-41

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolerki
Ролерки Супер квалитетни ролерки кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногата со лепенка и пластичен стегач за целосно безбедно возење. Ролерките имаат силиконски тркалца кои се прицврстени на алуминиумски држач. Предното тркало свети при вртење. Уживајте во удобноста на ролерките ова лето! Ролерките се приспособуваат по големина:  30-33 34-37 38-41 .. Category: Product #: 1186 Regular price: 2.550 ден. 2.550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS