Најново
Ролерки
  • Ролерки
  • Ролерки

Ролерки

1.850 ден.
Шифра на производ: 97305
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ролерки:

Супер квалитетни ролерки

Ролерките се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногата со лепенка и пластичен стегач за целосно безбедно возење. Ролерките имаат силиконски тркалца кои се прицврстени на алуминиумски држач. Тркалата светат при вртење.
Уживајте во удобноста на ролерките ова лето!

Ролерките се приспособуваат по големина : 33 – 37

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolerki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS