Најново
Роденденски свеќи
  • Роденденски свеќи
  • Роденденски свеќи

Роденденски свеќи

100 ден.
Шифра на производ: 1156
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасни роденденски свеќи срце со круна. 

Сетот вклучува 5 свеќи.

Свеќите се достапни во златна, розова и златно/розова боја

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rodendenski, svekji
Роденденски свеќи Прекрасни роденденски свеќи срце со круна.  Сетот вклучува 5 свеќи. Свеќите се достапни во златна, розова и златно/розова боја .. Category: Product #: 1156 Regular price: 100 ден. 100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS