Најново
Распродадено
Комплет балони за роденденска прослава
 • Комплет балони за роденденска прослава

Комплет балони за роденденска прослава

490 ден.
Шифра на производ: 5982
Достапност: Распродадено
Количина:

Совршен комплет од балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. 

Комплетот вклучува:

 • балон фoлија Happy Birthday  - 40см
 • балон фолија полумесечина - 65см
 • балон фолија ѕвезда - 40см
 • балон фолија ѕвезда - 25см
 • балон фолија круна - 30см
 • 2 хартиени декоративни листови
 • темно сини балони 25см - 10ком
 • златни балони 25см - 10 ком
 • сиви балони 25см - 10 ком
 • сини металик балони 25см - 17 ком
 • лента за декорација на балони
 • трака за балон фолии
 • лепенки за балони

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: baloni, rodendenska, proslava
Комплет балони за роденденска прослава Совршен комплет од балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.  Комплетот вклучува: балон фoлија Happy Birthday  - 40см балон фолија полумесечина - 65см балон фолија ѕвезда - 40см балон фолија ѕвезда - 25см балон.. Category: Product #: 5982 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS