Најново
Комплет балони Jungle
 • Комплет балони Jungle

Комплет балони Jungle

490 ден.
Шифра на производ: 2131
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен комплет балони за роденденска забава на вашите најмили! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. 

Комплетот вклучува:

 • балон фолија лав 30см
 • балон фолија мајмунче 20см
 • балон со принт 30см - 2 ком
 • бели балони 25см - 30 ком
 • жолти балони  25см - 20ком
 • темно зелени балони 25см - 40 ком
 • лента за декорација на балони
 • лепенки за балони

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: komplet, baloni, џунгла
Комплет балони Jungle Совршен комплет балони за роденденска забава на вашите најмили! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за роденден. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.  Комплетот вклучува: балон фолија лав 30см балон фолија мајмунче 20см балон со принт 30см - 2 ком бели балони 25см - 30 ком жолти балони  25с.. Category: Product #: 2131 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS