Најново
Диско топка со звучник и USB
 • Диско топка со звучник и USB
 • Диско топка со звучник и USB

Диско топка со звучник и USB

650 ден.
Шифра на производ: 2000
Достапност: На залиха
Количина:

Магичен лед ласер со MP3 и USB стик, за незаборавни роденденски забави, едноставно поврзете го со уред кој има bluetooth и забавата може да започне

Карактеристики: 

 • вклучено УСБ стикче 
 • далечинско
 • напон: AC110V/220 V
 • фреквенција: 50-60 Hz
 • извор на светлина: RGB светилка 6 * 3 W
 • боја на светлината: (црвена, зелена,сина,жолта, бела и виолетова)
 • функција: MP3 и USB и Bluetooth
 • се поврзува со секој уред кој поседува Bluetooth опција

Димензија: 18х18Х16см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: disko, topka, svetlo, zvuchnik
Диско топка со звучник и USB Магичен лед ласер со MP3 и USB стик, за незаборавни роденденски забави, едноставно поврзете го со уред кој има bluetooth и забавата може да започне Карактеристики:  вклучено УСБ стикче  далечинско напон: AC110V/220 V фреквенција: 50-60 Hz извор на светлина: RGB светилка 6 * 3 W боја на светлината: (црвена, зелена,сина,жолта, бела и виолетова) функција: MP3 и USB и Bluetooth .. Category: Product #: 2000 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS