Најново
Ренде за путер
  • Ренде за путер
  • Ренде за путер
  • Ренде за путер

Ренде за путер

350 ден.
Шифра на производ: 52107
Достапност: На залиха
Количина:

Практично ренде за путер, едноставно ставете го путерот во рендето и чувајте го во фрижидер, по потреба извадете го и веднаш може да рендате. Рендето може да го користите за кашкавал, сирење, чоколадо.....

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Ренде за путер Практично ренде за путер, едноставно ставете го путерот во рендето и чувајте го во фрижидер, по потреба извадете го и веднаш може да рендате. Рендето може да го користите за кашкавал, сирење, чоколадо.....   .. Category: Product #: 52107 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS