Најново
Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars
  • Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars
  • Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars

Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars

1.390 ден.1.990 ден.
Шифра на производ: 7100
Достапност: На залиха
Количина:

Bright Stars Silly Safari до 9кг релаксаторот е со нежно нишање за лесно смирување на бебето. Релаксаторот има вдлабнато седиште за екстра подршка и место за растење. материјалот се пере во машина.

Каишите за заштита се прилагодуваат за поголема удобност.

 

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: relaksator
Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars Bright Stars Silly Safari до 9кг релаксаторот е со нежно нишање за лесно смирување на бебето. Релаксаторот има вдлабнато седиште за екстра подршка и место за растење. материјалот се пере во машина. Каишите за заштита се прилагодуваат за поголема удобност.         .. Category: Product #: 7100 Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS