Најново
Растегливо црево 30 метри
  • Растегливо црево 30 метри
  • Растегливо црево 30 метри

Растегливо црево 30 метри

500 ден.
Шифра на производ: 6356
Достапност: На залиха
Количина:

Револуционерно растегливо црево со модерен дизајн различно од сите црева кои до сега сте ги користеле. Оваа неверојатно црево автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати и многу лесно  се собира за складирање.

Како функционира оваа магично црево: Вклучете ја водата и цревото автоматски ќе се прошири - исклучете ја водата и ќе се собере за неколку секунди. Растегливото црево има уникатен дизајн 2 во 1, составено е од цврсто гумено внатрешно црево и долготрајно најлонско надворешно црево. Поради ова, растегливото црево ја зголемува својата димензија за 3 пати. Прскалката има 7 различни опции на распрскување.

Напомена: При употреба прво пуштете слаб млаз вода па потоа зголемете го, бидејќи наеднаш ако го оптоварите цревото може да дојде до оштетување.                                                                                                                              

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rasteglivo, crevo, gradina
Растегливо црево 30 метри Револуционерно растегливо црево со модерен дизајн различно од сите црева кои до сега сте ги користеле. Оваа неверојатно црево автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати и многу лесно  се собира за складирање. Како функционира оваа магично црево: Вклучете ја водата и цревото автоматски ќе се прошири - исклучете ја водата и ќе се собере за неколку секунди. Растегливото црево има уникатен д.. Category: Product #: 6356 Regular price: 500 ден. 500
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS