Најново
Пушка
  • Пушка
  • Пушка
  • Пушка

Пушка

650 ден.
Шифра на производ: 23891
Достапност: На залиха
Количина:

Пушка со меки сунѓерасти куршуми и водени куршуми(желатин топчиња) со кои децата нема да се повредат или да искршат нешто во домот, сосема сигурно и безбедно.

Сетот содржи:

  •  6 сунѓерасти куршуми
  • 800+200 водени куршуми(желатин топчиња)
  • пластични очила
  • мета

Димензија на пушката 41см.

Производот се препорачува за деца над 14 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: pushka
Пушка Пушка со меки сунѓерасти куршуми и водени куршуми(желатин топчиња) со кои децата нема да се повредат или да искршат нешто во домот, сосема сигурно и безбедно. Сетот содржи:  6 сунѓерасти куршуми 800+200 водени куршуми(желатин топчиња) пластични очила мета Димензија на пушката 41см. Производот се препорачува за деца над 14 години. .. Category: Product #: 23891 Regular price: 650 ден. 650 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS