Најново
Проектор за цртање

Проектор за цртање

790 ден.
Шифра на производ: 4459
Достапност: На залиха
Количина:

Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички: морски свет, професии, храна кои децата лесно можат  да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Дополнително комплетот содржи мини блокче на кое се цртаат формите и потоа со фломастерите може да се обојат. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата.

Сетот содржи: 1 проектор, 1 мини блокче, 24 шаблони за цртање, 12 фломастери.

Производот работи на батерии, потребни се 3x1,5V  АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на проекторот: 25х23х36см.

Производот е наменет за деца над 3 годишна возраст.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: proektor, muzichki
Проектор за цртање Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички: морски свет, професии, храна кои децата лесно можат  да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Дополнително комплетот содржи мини блокче на кое се цртаат формите и потоа со фломастерите може да се обојат. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата. .. Category: Product #: 4459 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS